Prezent

Prezent na imieniny

Dostając zaproszenie na imieniny często zastanawiamy się, jaki prezent byłby odpowiedni. Szukamy pomysłów i inspiracji, staramy się wybrać coś nietuzinkowego i niepowtarzalnego. Powoli odchodzimy od klasycznych pomysłów na prezent, które były niezmienne od wielu, wielu lat. Obecnie w sklepach stacjonarnych oraz internetowych znajdziemy całą masę upominków na różne okazje. W zależności od budżetu, którym dysponujemy i preferencji solenizanta możemy wybrać naprawdę ciekawy prezent, który na długo zostanie w pamięci.

Personalizowane prezenty

Imieniny to doskonała okazja na personalizowany upominek. Wybór jest naprawdę ogromny: kubki, piersiówki, T-shirty z personalizowanym nadrukiem, alkohole czy kubki termiczne. Sklepy internetowe oferują prezent na imieniny w zależności od płci, wieku czy zainteresowań. Oznacza to, że bez problemu znajdziemy tu upominek dla mechanika, kierowcy czy trzydziestoletniej kobiety, która uwielbia np. zwierzęta. Jest też duży wybór prezentów na wesoło ze śmiesznymi hasłami czy nadrukowaną grafiką.

Klasyka ponad wszystko

Kiedy nie zdążyliśmy zamówić prezentu na czas lub jeśli osoba, która świętuje imieniny jest raczej konserwatywna i przywiązana do tradycji, najlepszym rozwiązaniem będą kwiaty lub butelka ulubionego alkoholu (elegancko zapakowana wódka, wino czy ponadczasowe whisky). Tego typu prezenty są nieco oklepane, ale wciąż są ponadczasowe i uniwersalne.

Użyteczny prezent

Jeśli jesteśmy miłośnikami przydatnych prezentów wybierzmy na imieniny upominek, który przyda się osobie obdarowanej albo taki, który zwyczajnie jest jej potrzebny. Tutaj również mamy szeroki wybór. Oczywiście będzie on uzależniony od preferencji solenizanta oraz od budżetu, jaki planujemy wydać na prezent na imieniny. Przydatnymi prezentami są książki, perfumy lub inne kosmetyki, portfele.

Prezent wykonany własnoręcznie

Na koniec nie sposób nie wspomnieć o prezencie typowo od serca. Wiele osób bardzo docenia trud, pracę i zaangażowanie włożone w wykonanie imieninowego upominku: własnoręcznie namalowany obraz, osobiście wyszyty haft, rysunek, figurka z masy solnej. Są to prezenty niezwykle wzruszające, które na długo zachowujemy w pamięci.

Możliwość komentowania Prezent na imieniny została wyłączona